Sinu lapse nimega raamat & “Koristamine on lõbus!” trükk

Elavda kujutlusvõimet, sütita õppimishuvi ja muuda oma laps loo peategelaseks!

Personaalne elamus! Vaata, kuidas su lapse silmad särama löövad, kui temast saab loo peategelane ja ta nimi lehelt lehele raamatusse põimitud on.

Õpi mänguliselt! Lustakas lugu aitab tähestikku tundma õppida, tutvustab loomi ja aitab koristamise lõbusamaks muuta.

 

anna hoogu: Hooandja projekti eelvaade

Projekti teeb eriliseks kaks tulemust:

  • poelettidele jõudev raamat “Koristamine on lõbus!” ja
  • nimeline versioon “[Sinu lapse] korralagedus”, mis luuakse igale lapsele personaalselt.
Mõlemad raamatud näitavad lugejale, et koristamine polegi nii tüütu kui paistab. Loo vältel tuleb peategelasele, sinu lapsele, appi lausa kogu Eesti tähestiku jagu loomi, kes aitavad toad jälle korda teha. See võimaldab lapsel märkamatult ka kooliks valmistuda ja tähti kinnistada.

Jäänud on veel täpselt

00
Päeva
00
Tundi
00
Minutit
00
Sekundit
Kampaania on lõppenud! Aitäh kõigile, kes hoogu andsid!
Hetkel kogutud
0
0%
Eesmärk koguda
0

Summa katab raamatu trükkimise ja ettevalmistusega seotud kulud ning aitab luua raamatute personaliseerimise lihtsustamise süsteemi.

Loov ja leidlik: tutvu raamatu autoriga!

LLM2 (1) Liisa Lotta Mumm. Foto: Merit Pildistab

Hei! Mina olen Lotta.

Hei! Mina olen Liisa Lotta, kolme väikelapse ema. 

Nagu arvata võid, olen igapäevaselt võrdlemisi suure korralagedusega ümbritsetud. See inspireeris mind looma midagi sellist, mis lapsi korda looma motiveeriks.

Kinnitan, et meie pere puhul raamat töötab imeliselt. Üsna tihti algatavad nad koristamistalgud raamatut nähes täiesti iseseisvalt!

Oled raamatust huvitatud? Liitu eelisjärjekorraga!

Liitu eksklusiivse ootejärjekorraga! Pane end kirja, et olla esimeste seas, kes “Sinu lapse korralagedus” ja “Koristamine on lõbus” ilmumisest kuuleb. Liitudes ootejärjekorraga saad ligipääsu järgnevale:

Eelisjärjekord. Ole esimeste seas, kellele raamatu tellimisvõimalus avaneb.
Eksklusiivsed nopped. Heida pilk loomeprotsessile, tutvu raamatutegelastega ja saa sellest teekonnast lähemalt osa!
Eripakkumised. Minu meililisti väärtusliku liikmena saad ligipääsu eripakkumistele ja salasoodustustele, mis on loodud spetsiaalselt sulle.

Ära jää ilma! Saa osaks sellest elevusest ja retkest. Registreeru kohe ja ole valmis oma last raamatu peategelaseks muutma!

Meililistiga liitumine lisandub mõne päeva jooksul. Tehniline tõrge!

4
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Birgit
2 lapse ema
366128400_837311770941999_2827637287938528367_n
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Teele
1 lapse ema

Tänukingitused sinu panuse eest

5 prinditavat nimelist värvimislehte

Loon sulle 5 erinevat A4 värvimislehte, millel on ka sinu lapse nimi. Saadan need sulle meilile, et saaksid neid kasvõi terve hunniku välja printida

Nime värvimine aitab lapsel kinnistada oma nimetähtede õppimist ja muudab värvimise personaalseks kogemuseks. Ideaalne kingitus näiteks oma sünnipäevakülalistele, et nende kunstiannet näha. 

Selle tänukingituse saab igaüks, kes panustas 5€ või rohkem! Juhhei!

trükisoe raamat "Koristamine on lõbus!

Uus kaunite illustratsioonidega raamat, mis aitab lastes koristamishuvi tekitada.Igal lehel on tegelane, kes talle sel teekonnal appi tuleb.

See tänukingitus ootab kõiki, kes panustasid 12 €, 18 €, 25 € ja 33 €.

nimeline väärtuste järjehoidja

Suurenda lapse lugemishuvi ja eneseusku personaalse järjehoidja abil. Sellel on raamatu illustratsioonidega sinu lapse nimetähed. Iga tähe all on sama algusega positiivne omadussõna, et lapsele väärtuseid õpetada.

Nimeline järjehoidja on kingitus kõigile, kes panustasid 18 €, 25 €, 33 €, 50 €, 75 €, 100 € (2 tk) või 500 €. Vägev!

Eneseusu värviraamat

Kas su lapsel oma nimega värviraamat juba on? Ei ole? Parandame selle vea! Eneseusu värviraamat sisaldab vahvaid pildikesi ja mina-vormis afirmatsioone, et laps enda positiivseid omadusi märkaks. Kogu värvimise aja saab ta neid nagu mantrana ette lugeda.

Eneseusu värviraamat on tänutäheks kõigile hooandjatele, kes panustavad 25 €, 33 €, 50 €, 75 €, 100 € (2 tk) või 500 €.

Sinu lapse nimega rahakassa

Mis saaks rahakogumist veelgi rohkem juurutada kui üks praktiline rahakassa? Õigus… Nimeline kassa! Soovi korral saan klaasil oleva nime ka helendama panna. Veel ägedam, kas pole? Kassa sobib ideaalselt raamatuga kokku, sest taustale saan lisada sinu valikul ühe illustratsiooni minu raamatust. Kokkuleppel saan kasutada ka mõnda muud fotot või pilti.

Raha kogumise muudame rõõmsaks kõigil neil, kes panustasid 33 €, 75 €, 100 € või 500 €.

Eksklusiivne nimeline raamat "[Sinu lapse] korralagedus"

Las ma pakun… see on see kingitus, mis su tähelepanu pälvis, eks? Täpselt samamoodi  kõditab lapse tähelepanuvõimet ka sisulehtedel ilutsev sinu lapse nimi. Ootan juba huviga su lapse reaktsiooni nägemist, kui ta iseennast raamatukaante vahelt leiab!

Kirjutan rõõmuga kõigi nende lapsed raamatukaante vahele, kes panustavad 50€, 75€, 100€ või 500€. Olen väga tänulik!

Sinu lapse korralagedus nimeline raamat

Lustakas fototöötlus sinu lapsest

Kingi oma lapsele üks pildiseiklus – fototöötlus, kus ta saab teha oma suurimad salasoovid ja metsikuimad unistused teoks. Kas ta soovib ratsutada dinosaurusega? Kohata lumeinimest? Vallutada mägesid? Pildiseiklus muudab ta fantaasia reaalsuseks. Foto saad ise välja printida või kasutada seda virtuaalselt kutsetel, fotomeenetel ja mujalgi.

See eriline kink on vaid teile, 100 € väärtuses panustajad.

Kirjutan sinu soovidest lähtuvalt su lapsele täiesti uue raamatu!

Millest su laps unistab? Kosmoseseiklusest, printsessilossist või millestki muust? Mis tahes see ka poleks, kirjutan sellest spetsiaalselt talle mõeldes loo. Jep, ta saab olla raamatukaanel ja näha oma nime sisulehtedel. Soovi korral pistan ta sõbrad ka loo sisse. 😉 Sinuni jõuab sellest ka kõvakaaneline eksemplar.

Pühendan suurima heameelega oma vaba aja uue raamatu kirjutamisele, armas 500 € summaga panustaja! Ootan juba põnevusega, millest sa lugeda sooviksid!

Jäänud on veel täpselt

00
Päeva
00
Tundi
00
Minutit
00
Sekundit
Kampaania on lõppenud! Aitäh kõigile, kes hoogu andsid!

Sul on lisaküsimusi?

Vastan hea meelega! Edasta need mulle instagrami kaudu: @liisalottamumm. Võid siis juba “Follow” või “Jälgi” nuppu ka vajutada – just sellel kontol hoian teid raamatu ilmumise infoga kursis.

Shopping Cart