Liisa Lotta Mumm

Lasteraamat “Koristamine on lõbus!”

14,90 

VÄLKPAKKUMINE! Ainult täna, rahvusvahelisel lasteraamatupäeval “Koristamine on lõbus!” lausa -50%!

Kas sinu toas valitseb samuti tihti suur korralagedus? Lasteraamat “Koristamine on lõbus!” tuleb sulle appi. Selles raamatus tutvud 23 erineva loomaga. Samal ajal kui sina nende algustähti õpid, aitavad nemad sul toa ära koristada!

Raamat “Koristamine on lõbus!” on eriline, sest:

📖 Luulevormis kirjutatud read aitavad lool paremini meelde jääda.
🐾 Vahvad loomad (iga eesti tähestiku tähega üks; võõrtähed välja arvatud) tulevad appi tube koristama
🧠 Trükitähtedes lugu on hea abiline lugema õppides
🌈 Kaunid boho-stiilis illustratsioonid pakuvad rikkalikku visuaalset kogemust
🎁 Lisaboonustena tasuta värvilehed, põnevad mõistatused ja autori sisse loetud versioon, millele saate ligi raamatu lõpus oleva QR-koodi abil.

See raamat on loodud selleks, et muuta koristamine ja tähtede õppimine lõbusaks seikluseks, mis jääb lastele meelde. Iga lehekülg pakub uusi avastusi ja lugemisrõõmu.

Tellimuse panen teele 2 tööpäeva jooksul.

Kas teadsid, et raamatust saab tellida ka personaliseeritud versiooni, sinu lapse nimega? Loe lähemalt SIIT.

Availability: Laos

Tootekood: LLM-LR-KOL Kategooria: Silt:

Tutvu raamatu eelvaatega:

Näita oma lapsele, et koristamine võib vahel väga vahva olla! Kaunite illustratsioonidega ja luulevormis kirjutatud personaliseeritud raamat “Sinu lapse korralagedus” just seda teebki.

hariv sisu

Raamat tutvustab 23 eesti tähestiku tähte (ilma võõrtähtedeta) ning nendega algavaid loomi. Lisaks õpetab lugu seda, et lähenedes koristamisele loominguliselt, saavad toad nagu võluväel korda.

tasuta lisaboonused

Lasteraamatu viimasel lehel on salapärane QR-kood. Saladuskattena võin öelda, et leiad selle abil tasuta värvimislehti ja ülesandeid, autori tervitusvideost rääkimata!

kaunid illustratsioonid

"Koristamine on lõbus!" kujundamisel lähtusin neutraalsetest toonidest ja õhulisest boho-stiilist. Kõvad kaaned teevad sellest kohe eriti kauni teose, mida julgelt kingikotti pista.

Väärtustan interaktiivset kogemust, mis lapse ja raamatu vahel sidet tekitada aitab. Seetõttu peitsin viimasele lehele QR-koodi, mis sind varalaekani viib. Sealt leiad tasuta: 

  • Raamatuga seotud mõistatusi
  • Tähtede kirjutamise harjutamise töölehed
  • värvimislehed, mille saad ise välja printida
  • video, kus autor raamatu ette loeb

See raamat on loodud kestma

Kõvakaaneline raamat on loodud just lastele mõeldes. See aitab raamatul võimalikult kaua uueväärsena püsida. Samuti näeb see esinduslik välja: ideaalne kingitus eakaaslastele!

Sisulehed on premium kvaliteediga ja ekstra tugevad. Seega võid kergendunult hingata kui väikesed käed ennastunustavalt raamatut lehitsema asuvad.

Loodud rõõmu pakkuma

Luulevormis kirjutatud read aitavad lool kergesti lastele meelde jääda. Mu värske 3-aastane vuristas mulle juba peale teist lugemist peast salme ette. Nüüd piisab vaid sellest kui hõikan sassis tuba märgates raamatu esimesed read: “Kallid lapsed, mis siin juhtus? Kuhu kadunud on puhtus?”. Selle peale vuristab mu tütar peast järgmised luuleread ja asub õhinaga lugu ümber jutustades ise ka koristama. 

Aitäh kõigile, kes raamatu valmimisele hoogu andsid!

Raamat sündis Hooandja platvormi abiga. Suuuuuuuur aitäh!

Autor

Liisa Lotta Mumm

Lehekülgede arv

32

ISBN

9789916419991

Formaat

A4, horisontaalne

Kaaned

Kõvakaaneline

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart