Liisa Lotta Mumm

Eneseusu värviraamat sinu lapse nimega

9,90 

Aita oma lapsel muutuda enesekindlamaks selle harmooniliste piltidega eneseusu värviraamatu abil. Sealt leiad kokku 16 värvitavat loomapilti koos mina-vormis lausetega, mis Sinu lapse eneseusku tõsta aitavad.

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: EUVR Kategooria: Sildid: , ,

Tänapäeval mõjutab sotsiaalmeedia, televiisoris nähtu, kaaslaste sõnad ja kõik meid ümbritsev meie laste enesehinnangut. Üha rohkem lapsi kahtlevad enda väärtuses ja tunnevad, et nad ei ole piisavad. Ja see on nii kurb! Sest tegelikult on iga laps omaette isiksus, meie ülesanne on lapsevanematena aidata neil see usk endasse üles leida.

Lõin eneseusu värviraamatu just selle jaoks – et aidata lapsel märgata, et kõik need positiivsed omadused on nende sees olemas. Igal leheküljel on üks mina-vormis positiivne affirmatsioon. Seda lugedes saab aju signaali, et MINA olengi armastatud. Need on nii olulised sõnad, sest need tõepoolest aitavad alateadvust mõjutada. Sellel ajal kui laps leheküljel olevat pilti värvib, saab ta endale lehel olevat lauset mõttes korrata ja sisendada.

Kui eneseusu värviraamat saab värvitud, hoidke see lapsele kättesaadavas kohas alles. Kui ta tunneb end õnnetuna või kahtleb iseendas, saab ta eneseusu värviraamatu alati uuesti läbi lugeda, et näha kui imeline ta on. Aitame koos laste positiivseid omadusi märgata ja nende suureks kasvamist toetada!

Puhkehetk vanemale

Unistad rahulikust hetkest, mil laps on tegevuses ning saaksid ise ka veidi hinge tõmmata? Personaalne värviraamat annab selleks võimaluse!

Suurendab eneseusku

Sõnadel on suur jõud. Mina-vormis sõnastatud laused mõjutavad alateadvust ning aitavad lapsel oma positiivseid omadusi märgata.

Põnev tegevus lapsele

Personaalne värviraamat hoolitseb selle eest, et lapsel oleks rõõmu igal leheküljel. Oh seda üllatust kui just tema nimi lehekülgedelt vastu vaatab!

Värviraamatute värvimine on mõnus rahustav tegevus, mis arendab loovust, peenmotoorikat ja lapse keskendumisvõimet. Oma nime ja pildi nägemine tekitab omajagu elevust – see paneb lapse tundma, et ta ongi väike printsess! Sõnadel on suur jõud ning seetõttu on eneseusu värviraamat eriline. Selle värvimine aitab seda lapse alateadvusesse sisendada ning aitab tal iseenda väärtust näha.

Värviraamatu esikaanel ning viimasele sisulehele paigutame Sinu lapse nime (“Mina olen…”). See aitab tal mõista, et kõik värviraamatus mainitud omadused on tema sees olemas – vajadusel tuleb need lihtsalt üles leida!

Tagakaanele saad lisada personaalse sõnumi. Näiteks “Oled meile väga-väga kallis! Sinu ema ja isa.” Kui mistahes hetkel laps tunneb end õnnetuna, saab ta värvitaamatus olevad laused taas läbi lugeda ning tagakaanel olev sõnum aitab lapsele meelde tuletada kui oluline ta on!

Personaalne värviraamat on A5 formaadis ning sisaldab 16 lehekülge värvimist.
Paber on tavalisest koopiapaberist tugevam premium kvaliteediga. See tähendab, et laps saab värvimisele appi võtta
ka viltpliiatsid! Seni on kõik kasutajad kinnitanud, et vildikatega värvides jääb paberi teine pool endiseks, värv läbi paberi ei ole imbunud.
Kaaned on läikiva viimistlusega ning sellel olev trükk on kvaliteetne. 

Kuna valmistan tooteid vastavalt kliendi soovidele, on tellimuste valmimise aeg sõltuvalt tellimuste mahust maksimaalselt kaks nädalat. Enamasti valmib tellimus siiski oluliselt kiiremini.

Kui Sul on kätte saamisega kiire, kirjuta mulle enne tellimist. Nii saan Sulle täpselt öelda, millal tooted teele panna saan: võib-olla jõuan selle pakiautomaati pista isegi tellimisele ülejärgmisel päeval 😉

Formaat

A5

Paber

Premium kvaliteediga sisupaber, et ka vildikaga mõnus värvida oleks

Shopping Cart