Liisa Lotta Mumm

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

Nimeline lasteraamat “Sinu lapse korralagedus”

35,90 

 

Raamat, mille peategelane on sinu laps? Just nii!

See on üks imeline abimees lapse lugemishuvi suurendamisel. Oma nimega raamat on kordades erilisem elamus kui tavalise raamatu lugemine, mis tekitab elevust, äratundmisrõõmu ja uhkust. Laps saab avastada koristamise lõbusamat külge ja samal ajal otsida oma nime nii tekstist kui ka illustratsioonidelt. Ja jep! Soovi korral saan lisada sinna ka su lapsest, perest või lemmikloomast kuni 3 fotot!

Raamatud on loodud ükshaaval, spetsiaalselt sinu lapsele mõeldes. Arvesta palun kuni 2-nädalase tarneperioodiga. Kiirtellimuse puhul jõuab raamat sinuni 5 tööpäeva jooksul.

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: RMT1 Kategooria: Sildid: , ,

keera ise virtuaalsel näidisel lehti:

ideaalne 3-8-aastastele lastele

Vastupidav kõvakaaneline köide

Valmistatud Eestis, Pärnus

Iga eksemplar valmib ükshaaval, käsitööna

Tarne kuni 2 nädalat (kiirtellimus: 5 tööpäeva)

Näita oma lapsele, et koristamine võib vahel väga vahva olla! Kaunite illustratsioonidega ja luulevormis kirjutatud personaliseeritud raamat “Sinu lapse korralagedus” just seda teebki. 

Raamat “Koristamine on lõbus!” on eriline, sest:

📖 Luulevormis kirjutatud read aitavad lool paremini meelde jääda.
🐾 Vahvad loomad (iga eesti tähestiku tähega üks; võõrtähed välja arvatud) tulevad appi tube koristama
🧠 Trükitähtedes lugu on hea abiline lugema õppides
🌈 Kaunid boho-stiilis illustratsioonid pakuvad rikkalikku visuaalset kogemust
🎁 Lisaboonustena tasuta värvilehed, põnevad mõistatused ja autori sisse loetud versioon, millele saate ligi raamatu tagakaanel oleva QR-koodi abil.

See raamat on loodud selleks, et muuta koristamine ja tähtede õppimine lõbusaks seikluseks, mis jääb lastele meelde. Iga lehekülg pakub uusi avastusi ja lugemisrõõmu.

hariv sisu

Raamat tutvustab 23 eesti tähestiku tähte (ilma võõrtähtedeta) ning nendega algavaid loomi. Lisaks õpetab lugu seda, et lähenedes koristamisele loominguliselt, saavad toad nagu võluväel korda.

tasuta lisaboonused

Lasteraamatu tagakaanel on salapärane QR-kood. Saladuskattena võin öelda, et leiad selle abil tasuta värvimislehti ja ülesandeid, autori tervitusvideost rääkimata!

kaunid illustratsioonid

"Koristamine on lõbus!" kujundamisel lähtusin neutraalsetest toonidest ja õhulisest boho-stiilist. Kõvad kaaned teevad sellest kohe eriti kauni teose, mida julgelt kingikotti pista.

  • Lisa lapse eesnimi ja mina teen ülejäänud maagia: võlun selle raamatu esikaanele ja sisulehtedele.
  • Elamuse erilisemaks muutmiseks saad tasuta lisada pühenduse.
  • Soovi korral saada meile ka fotod, mida raamatust leida soovid!

See on väga lihtne, ausalt! Täida lahtrid tellimust tehes ning mina hoolitsen ülejäänu eest.

Iga raamatu loon just nende tulevastele saajatele mõeldes. Täiesti ise, ilma tehisintellektide abita. Kui sul on erisoove (näiteks leida raamatulehtedelt beebi illustratsioone), siis kirjuta mulle. Lisatasu eest olen valmis kogemust veelgi personaalsemaks tegema!

Iga personaalne raamat valmib ükshaaval, just sinu lapsele mõeldes. Ja seda kõike siin samas Eestis, suvepealinnas!

Suurema osa hinnast moodustab trükk – raamat trükitakse ühekaupa spetsiaalselt sinu jaoks. See köidetakse ja kaanestatakse käsitsi.

Ka personaliseerimise teen käsitsi:

  • lisan su lapse nime sisulehtede teksti sisse;
  • paigutan raamidesse fotod (ja vajadusel muudan pisut tonaalsust, et trükkides pilt kirgas jääks)
  • lisan ükshaaval lapse nime illustratsioonidesse
  • Kontrollin kõik topelt üle, et mõni viga sisse ei lipsaks

Ja siis loomulikult pakendamine ka. Kokkuvõttes: panen iga raamatu valmimisse palju hoolt ja armastust. Oma nimega raamat on miski, mis jääb aastateks mälestuseks. Seetõttu pean oluliseks, et see on tehtud nii hästi kui võimalik. Et ka lapselapsed tulevikus oma ema/isa nimega raamatut uhkusega lehitseda saaks! 🙂

See on ideaalne raamat, kuhu mahuvad ära kõikide õdede-vendade nimed. Või miks ka mitte luua eriline raamat parimatele sõpradele.

Ühte raamatusse saan peita jutu sisse kuni 20 nime; erikokkulepete korral ka rohkem. Nii saab luua kasvõi kogu lasteaiarühma laste nimedega loo, mida üheskoos lugeda. Kui äge!

Raamatu kaanele lisan tavaliselt kuni 5 nime. Sellest rohkemate nimede puhul soovitan kaanele lisada mõne muu ühise nimetaja. Näiteks “Leevikese rühma lapste korralagedus” või “Meie laste korralaedus”. 

Sinu lapse korralagedus sobib enim 3-8-aastastele lastele. Kuid olgem ausad, ka vanemad õed-vennad ja emad-isad on sellest raamatust täiesti vaimustuses olnud.

  • Päris pisikestele saad oma lapsele ise loo ette lugeda.
  • Seejärel saate raamatu abil tähti õppida.
  • Kui juba kooliiga läheneb, saab su laps oma nimega raamatust ise lühikesi luuleridu kokku veerida. Just seetõttu ma selle trükitähtedes kirjutasingi!

Kliendid kiidavad!

Sellest hetkest alates, kui ma selle raamatu kohta teada sain, teadsin ma, et see on imeline ja nii kasulik lastele. Mida kõike see ühele lapsele annab!🤩 Aga praegu, kui sain oma lapse raamatu kätte... mul lihtsalt ei ole sõnu! See on veel ägedam, kui ma seda algselt arvasin! Südamest suured tänud sulle Lotta! 🥰 Palun, ära kunagi ''sulepead'' käest viska, sest sinu käes tuleb sealt ainult puhast kulda!
Sirle Saarem
7-aastase poja ema
Mul õde kinkis personaalse raamatu lastele ja ausalt, käsi südamel... Nii ilusat, nii läbimõeldut raamatut ma pole ennem näinud. 🥰 Lapsed olid vaimustuses, leidsid detaile enda kohta. Raamat 2h kodus olnud ja ma olen seda juba 3x läbi lugenud ja iga korraga leian midagi mida ennem ei märganud. Sellist raamatut oleks vaja nii hädasti ka tunnete kohta. Palun palun tee see ruttu valmis ❤️
Kristyna Vahter
3 lapse ema
Kusjuures tead, meie 2,5a ei olnud alguses sellest raamatust üldse vaimustuses. Ja ma ei saanud aru, miks. Nüüd kui ise selle paar päeva tagasi temaga ette võtsin, siis talle HULLULT meeldis. Ja sain aru, et enne pani teda kogu aeg issi magama ja issi lihtsalt ei viitsinud neid luuletusi ilmekalt ette lugeda. Nüüd kui ma korra selle ette lugesin, siis tüdruk mega fänn 😍 Ja issi peab nüüd hakkama ka ilmekamalt lugema, sest laps nõuab! Seega soovitan soojalt, kes tahavad mehed ka ilusti lugema saada 😂 ja no nii äge, et lapse pildid ja nimed sees on 😍
Gerlyn Tiigemäe
Sussi Sisse looja
Raamat on ideaalne vahend, millega teha koristamine lõbusaks, samal ajal õpib laps erinevaid loomi ja tähti. Mulle väga meeldib raamatu juures personaalsus ja näen, et laps läheb elevile kui loen, kuidas just tema koos loomadega tuba koristab. Soovitan väga seda raamatut kuna on lõbus, õpetlik ja personaalne! Kujundus on väga kaunis ja sobib isegi riiulile iluasjaks.
Teele Ilves
Tahan jagada enda vaimustust tellitud raamatuga 🤩. Tellisin hiljuti kingiks nimelise lasteraamatu “Sinu lapse korralagedus” ja uskumatu, aga nii meeliköitvat ja armsat raamatut pole ma IIAL näinud! Rääkimata, et raamat on personaalne on seal ka nii-nii ilusad pildid ning iga viimnegi detail väga läbimõeldud. Tekst, mida pisipõnnidele ette lugeda on lapsesõbralik ja köitev. Saab lugeda ja vaadata nooremate lastega, kuid ka vanemate lastega on raamatus päris palju õpetlikku materjali🤩. Liialdamata, aga see RAAMAT on MAAILMA armsam asi, mida ma kunagi näinud olen! See on raamat, mis köidab absoluutselt KÕIKI - lapsi ja täiskasvanuid! Aitäh Sulle ning jää ootama uusi ja põnevaid raamatuid!☺️
Raily Kokk
Tädi 3 lapsele
Lihtsalt imeline on see raamat! 
Personaalne raamat, mis on illustreeritud nii mahedalt ja kaunilt on nii kutsuv.
Enim meeldib mulle selle raamatu juures õpetlik aspekt. Tähtede õppimine raamatust, kus on sinu enda nimi on ju koheselt palju lõbusam. Nii ilus kingitus minu lastele
Birgit Hüneva
Kahe lapse ema

Saadaval nii pehme- kui kõvakaanelisena

Soovitan omalt poolt investeerida kõvakaanelisse raamatusse. Miks? See püsib väikeste käekeste vahel korduva lugemise puhul kauem ilusana. Samuti näeb see esinduslikum välja – see on nagu päris raamat!

Loodud rõõmu pakkuma

See siiras rõõm, mida lapsed oma nimega raamatut nähes tunnevad, on lihtsalt võrratu! Saladuskatte all võin öelda, et olen näinud ka elevusest kilkavaid lapsevanemaid. 😉

Hoiatus! Minu lastel kujunes see kiirelt lemmikraamatuks. On võimalus, et ka sinu lapsed paluvad õhtuti magama minnes edaspidi just selle raamatu korduslugemist! Varsti saad read juba peast ette vuristada 🤭

Luulevormis kirjutatud read aitavad lool kergesti lastele meelde jääda. Mu värske 3-aastane vuristas mulle juba peale teist lugemist peast salme ette. Nüüd piisab vaid sellest kui hõikan sassis tuba märgates raamatu esimesed read: “Kallid lapsed, mis siin juhtus? Kuhu kadunud on puhtus?”. Selle peale vastab mu tütar: “Matilda kutsus sõbrad loomad appi tuppa korda looma!” ja asub õhinaga lugu ümber jutustades ise ka koristama. 

Teen su elu lihtsamaks – võid maksta ka alles 30 päeva pärast või kasvõi kolmes võrdses osas Montonio Split abil. Peale tellimuse esitamist võtan kohe tellimuse töösse ja raamat jõuab sinuni tavatarneajaga – toode jõuab tõenäoliselt sinuni kõvasti enne maksetähtaega!

Autor

Liisa Lotta Mumm

Ilmumisaasta

2023

Formaat

A4

Kaaned

Kõvakaaneline

Köide

Vastupidav klamberköide

Lk arv

30

Shopping Cart